سنگسابی پایتخت با بهترین قیمت در تهران , کرج و سایر استانها

سنگسابی

نظافت و جلادهی حرفه ای سطوح سنگی نما , کف و راه پله ها

در تعریف کلی پروسه پاک کردن سطوح سنگی را در اصطلاح عام سنگسابی مینامند - سطوح سنگی میتوانند در کف ساختمان باشند , در دیوار ها و نما باشند یا در پله ها که تمیز کردن این سطوح با دستگاه های مختص و اختصاصی برای هر نوع از سطوح مورد استفاده قرار میگیرند .

سنگسابی

از همین رو در تعاریف کلی با کفسابی اشتراکات زیادی دارند ولی سابیدن سنگ ها میتوانند در دیوار ها باشند و شامل فرایند کالر در ارتفاع که نیازمند تبحر و تخصص و ابزارهای خاص برای کار در ارتفاع هم میباشند.

سنگسابی

همچنین اگر شما نیازمند استفاده از خدمات سنگسابی برای سطوح سنگی نمای ساختمان هستید حتما از بیمه بودن پرسنلی که برای کار در ارتفاع استخدام میکنید در مقابل حوادث ناشی از کار مطمئن شوید تا به مشکلات بروز کرده در کار گرفتار نشوید.

سنگسابی تهران

سنگ سابی و کفسابی مرکزی تهران ارائه دهنده خدمات سنگسابی در تهران سنگ سابی انواع سنگ گرانیت , تراورتن , هیبد و...با 10 سال سابقه سنگ سابی  چیست؟و به چه منظور استفاده میشود

سنگسابی به مجموعه فرایند هایی اطلاق میشود که بر روی سطوح سنگی انجام میشود تاسطحی براق و یکدست بدست آید . خدمات سنگ سابی پایتخت با بیش از 10 سال سابقه آماده ارائه خدمات سنگ سابی در تهران , کرج و سایر استانهای کشور میباشد . . نمونه کار رایگان را از ما بخواهید . برای مشاوره سنگ سابی ساختمان خود با کارشناسان ما تماس بگیرید . . قیمت خدمات سنگ سابی پایتخت ارزانتر از همه جا و با کیفیتی ممتاز خدمات سریع و درجه یک را به شما ارائه میدهد . 

ارائه خدمات در کلیه مناطق شهر تهران

سنگسابی در تهران

گروه کفسابی مرکزی تهران در همه منطقه های تهران از منطقه 1 تا 22 , شهرک های اقماری حومه تهران و شهرستانهایی با شعاع 100 کیلومتر از تهران آماده خدمات دهی دارد.

سنگسابی در تهران , خدمات سنگ سابی در تهران

خدمات سنگ سابی در منطقه یک تهران

سنگسابی در غرب تهران

در همه مناطق غربی تهران شامل تهرانسر , شهرک غرب , سعادت آباد , پونک , شهرزیبا , سردار جنگل , بلوار فردوس , آریاشهر , آزادی , جی , ستارخان , آذری و.. ما آمادگی داریم در اسرع وقت و با کیفیت ممتاز پروژه های کفسابی سنگسابی شما را اجرا کنیم.

سنگسابی در شرق تهران

خدمات سنگ سابی در شرق تهران با 10 سال قدمت در خدمت شماست .

سنگ سابی

تیم و متخصصین سنگ سابی شرق تهران نمایندگی کفسابی مرکزی تهران هستند که در مناطق شرقی تهران خدمات مورد نظر شما را ارائه میکنند.

سنگشابی در شمال تهران

در منطقه های شمالی تهران هم با افتخار و سرعت و دقت عالی آمادگی داریم در خدمت همشهریان عزیز در مناطق شمالی پایتخت باشیم . سنگسابی در شمال تهران شامل مناطق 1 تا 8 شهری را از ما بخواهید.

سنگسابی در مناطق مرکزی تهران

در نقاط و مناطق مرکز تهران خدمات مورد نیازتان را از ما بخواهید .

سریع و دقیق در کنارتان هستیم.

خدمات دهی به مناطق حومه تهران

علاوه بر استان تهران و البرز و استانهای همجوار تهران مانند قم , قزوین , سمنان , گیلان و مازندران تیم متخصصان سنگ سابی پایتخت آماده ارائه خدمات مناسب را در اسرع وقت و با کمترین قیمت دارد . برای مشاوره رایگان و درخواست نمونه رایگان خدمات سنگ سابی پایتخت با کارشناس ارتباط با مشتری ما آقای خانپور تماس بگیرید


سنگ سابی چیست؟

سنگسابی

خیلی از مواقع مشاهده کرده اید سطوح سنگی بعد از گذشت چند سال بر اثر عوامل محیطی همچون نور و رطوبت و اسید و ... براقیت و شفافیت خود را از دست میدهند . و نمایی آزار دهنده به دکوراسیون یا نمای ساختمان میدهند . در سنگ سابی با استفاده از تجهیزات ویژه سنگ سابی اقدام به زدودن آلاینده ها از سطح سنگ میکنند تا سطح سنگ یکدست و یکنواخت شود . و درخشندگی و فافیت خود را باز یابد . به مجموعه این فرایند ها سنگ سابی اطلاق میشود . خدمات سنگ سابی پایتخت با بیش از 10 سال قدمت و با تجهیزات مدرن و روز اروپا آماده ارائه خدمات به شما میباشد

اطلاعات فنی

گروه سنگ سابی مرکزی تهران ارائه دهنده کف سابی وسنگ سابی انواع سنگهای: گرانیت، موزاییک، لاشه، بتون، گوهره، مرمریت، هرسین، تراورتن، و سنگهای چینی...- با ساب ایتالیایی و ارائه نمونه کار رایگان در تمام مناطق ایران از جمله تهران , کرج , قم , مشهد , کیش , اصفهان , شیراز و ... جرم گیری انواع سطوح و براقیت همه نوع کف و دیوار  - تبدیل انواع سنگهای کهنه وقدیمی به نو،    -   - از بین بردن پستی و بلندی سنگ کف و یکدست شدن آن ------ گاهی برای تمیز کردن سنگ کف به اشتباه  از مواد اسیدی و جوهر نمک استفاده می شود وسنگ را کدر و بعد از مدتی سیاه و زبر می کند،برای ازبین بردن این حالت باید یک لایه نازک  ازسنگ به وسیله دستگاه کفسابی برداشته شود ودوباره سنگ به حالت قبل یا بهتر از حالت قبل برگردد...ساب ایتالیای برای درخشندگی وشفافیت بیشتر و ماندگاری بسیار زیادسنگ استفاده می شود.تیشه ای کردن سنگ، لاشه ، رزین کاری و ترمیم سنگهای پوسیده و پرکردن درز سنگ،کف سرویسها با استفاده از رزین وچسب بتن،ساب پله و دیوار با دستگاه و ابزار آلات بروز ، اجرای شستشو و نانو ورزین سنگهای آنتیک و نمای آجر سنگ و سیمان شسته با دستگاه واترجت و سند بلاست با داربست و بدون داربست سابیدن و پاکسازی همه نوع  آجر درتمام نقاط کشور با کیفت عالی با 25سال سابقه...

سنگسابی ساختمان

گروه سنگ سابی پایتخت ارائه دهنده خدمات سنگ سابی انواع سطوح سنگ با ارائه نمونه کار رایگان

سنگسابی

خدمات سنگ سابی یا همان کف سابی سطوح سنگی پایتخت با ارائه نمونه کار رایگان در تمام مناطق ایران - تیم سنگ سابی پایتخت آمادگی خدمات دهی در اسرع وقت و با قیمت مناسب را دارد . با داشتن تیم حرفه ای و مجرب و تجهیزات مدرن سنگ سابی میتوانید با اطمینان از پایتخت خدمات مورد نیازتان را دریافت نمایید . مرکز استقرار دفتر مرکزی کفسابان و نماشویان پایتخت در تهران میباشد ولی با داشتن نیروهای استادکار متعدد و تجهیزات کافی میتوانید علاوه بر تهران و کرج و حومه تهران در هر جای ایران در اسرع وقت خدمات مورد نیازتان را برای سنگ سابی , کفسابی و نماشویی ساختمان از ما بخواهید


تصاویر و نمونه کارها

تصاویر برخی از پروژه ها در حین اجرا , تصاویر قبل و بعد از اجرای سنگسابی ساختمان در استانهای تهران و البرز را مشاهده میکنید.

 

برای دیدن تصاویر بیشتر میتوانید به گالری تصاویر مراجعه نمایید.

 تعرفه و قیمت

تعرفه و قیمت خدمات سنگ سابی بسته به نوع سنگ  , موقعیت محل اجرای پروژه سنگ سابی و.... تفاوت دارد .

کفسابی سنگسابی

تیم سنگ سابان پایتخت با ارائه نمونه کار رایگان , مشاوره قیمت و... در کنار شماست برای انتخاب بهترین خدمات و برای راحتی شما - برای دریافت اطلاعات و مشاوره قیمت سنگ سابی و هر گونه مشاوره مورد نیازتان با مدیر ارتباط با مشتری سنگ سابان پایتخت تماس بگیرید

عوامل موثر در قیمت سنگ سابی و کف سابی سطوح سنگی

لیست قیمت و تعرفه خدمات سنگ سابی پایتخت

RSS

کفسابی سنگ گرانیت

11 Aug 2017

کفسابی گرانیت به چه صورت است !؟

پیش از پرداختن به مبحث کفسابی گرانیت بهتر است تا ابتدا با نوع سنگ گرانیت آشنا شوید :

 

سنگ گرانیت که نام دیگر آن سنگ خارا می باشد گونه ای از سنگ های آذرین می باشد .در بافت این نوع سنگ ، دانه های متوسط و یا درشت وجود دارد . در این نوع سنگ ها در کوهی و فلدسپات وجود دارد . نوع رنگ آن بسته به کانی و یا شیمی سنگ ها متغیر می باشد از صورتی تا خاکستری پر رنگ و یا حتی مشکی متفاوت می باشد . سنگ گرانیت از جمله سنگین ترین سنگ ها به شمار می رود و لازم به ذکر است که این نوع سنگ از جمله سنگ های محکم و یا سخت به شمار می رود به همین جهت در ساختمان از این نوع سنگ بسیار استفاده می گردد

شماره لقمه های دستگاه سنگسابی و کفسابی و نحوه انتخاب لقمه مناسب با سطح

11 Aug 2017

شماره بندی لقمه های کفسابی

ترتیب و شماره بندی لقمه های کفسابی
مرحله 1 برای کفسابی استفاده از لقمه شماره 36 یا 46
مرحله 2 برای کفسابی استفاده از لقمه شماره 60 یا 80
مرحله 3 برای ساییدن سنگ استفاده از لقمه شماره 120 یا 220
مرحله 4 برای کف سابی با کیفیت بالا از 600-1000-800 استفاده می شود
و در نهایت لقمه های اسیدی که مرحله پایانب کفسابی است

لقمه های کفسابی اسید (ایتالیایی)

لقمه های اسیدی معمولأ برای کفسابی سنگهای تراورتن,مروریت,چینی,مرمر,صلصالی,دهبید و سنگهای مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. که معمولأ این نوع لقمه های کیفیتی بهتر از لقمه های قبلی (مرحله کفسابی) ولی دارای عمر کمتر و قیمت بالاتر می باشد و باعث جلای بیشتر کفسابی می شود.

لقمه های لوکس

لقمه های لوکس برای کفسابی و بهبود بخشیدن با کیفیت بالاتر برای کفسابی سنگهایی گرانیت مورد استفاده قرار می گیرد.

لقمه سنگسابی کلینر

لقمه کفسابی کلینر همان گونه که از اسم آن مشخص است عمل شویندگی برای پاک کردن سایه های که توسط لقمه های سابزنی (کفسابی) قبل به جاماند استفاده می گردد. و براق کننده نهایی می باشد و در واقع این نوع لقمه کفسابی خاصیت خنثی کنندگی لقمه های ساب قبلی را دارند.

سنگهای کفسابی ماربلی

این نوع لقمه های کفسابی برای ساب زدن انواع سنگهای ماربل استفاده می شود. و در شکلهای مختلف برای کفسابی انواع سنگها ارائه می گردد. از نوع بشقابی و فرانکفورتی برای دستگاه های کفسابی استفاده می شود

در چه مواردی نیاز به کفسابی دارید؟

11 Aug 2017

بعد از انجام سنگ کف برای هماهنگ کردن همه سطوح سنکها با یکدیگر، غالبا کفسابی اجرا می گردد، از مزیت های اجرای این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
✓    شفاف و براق بودن کف بعد از کفسابی خیلی زیاد می گردد و زیبایی مضاعفی پیدا می کند.
✓    یکپارچه شدن کار و برطرف شدن پستی و بلندی های میان سنگها. بعد از کفسابی رویه کف به صورتی صاف می گردد که با چشم بسته و بوسیله برخورد دست نیز نمی توان مرز میان سنگها را شناسایی کرد.
✓    رویه بندهای میان سنگ ها صاف و شفاف می شوند و با گذشت زمان کمتر کدری و کثافات را به خود جذب می کنند.
✓    نظافت کف خیلی آسانتر می گردد و بعد از انجام نظافت، جذابیت کف زیادتر می شود
✓    استحکام و پایداری و دوام سنگ کف زیاد می شود. به این خاطر که کف یکپارچه شده و در اثر رفت و آمدهای زیاد سنگها کمتر لق می شوند.

مزایای کفسابی

هنگامی که استادکار یا کسی که مهارت سنگ کاری دارد موزاییک یا هر نوع سنگی را در کف نصب می کند احتمال دارد که موزاییک ها یا سنگها به صورت کاملی هم سطح و تراز نشوند و گوشه های آنها بلندی یا کوتاهی داشته باشد یا در هنگام  کار بر روی آنها ملات ریخته شود و به صورت کامل تمیزکاری صورت نگیرد، یا احتمال دارد بعد از نصب موزاییک یا سنگ با سپری سدن زمان ماده های چسب مانندی یا رنگها و سایر موادی بر روی آنها ریخته شوند و تمیز نگردند و یا با سپری شدن زمان کثیف و سیاه گردند هنگامی که این موردهای بالا اتفاق بیفتد با شیوه های عادی و به طور دستی نمی توانید آنها را پاک یا صافکاری نمایید، بلکه برای اینکارها لازم می باشد از کسی که مهارت این کارها را دارد و در اصطلاح به او کفساب گفته می شود کمک بگیرید.

 کفساب با ماشین هایی که در اختیار دارد رویه سنگ ها یا موزاییک را تمیز می کند، کثیفی و سایر مواد روی آنها را تمیز می کند و آنها را براق می نماید مثل زمانی که سنگ یا موزاییک را از سنگ فروشی خریده بودید.  در پایین ماشینی که به منظور کفسابی استفاده می شود، از سنگ های سمباده ای بهره گرفته می شود و این ماشین بوسیله انرژی برق این سنگ های سمباده ای را بر روی زمین می کشد و ناسطحی ها را هماهنگ می کند و مواد زاید را از بین می برد و برای اینکه در هنگام کار کردن ماشین بر اثر کشیده شدن سنگ های سمباده ای بر روی موزاییک یا سنگ گرد و خاک در اطراف ایجاد نشود در درون ماشین جایی به منظور ریختن آب هست که در هنگام  کار ماشین، این آب رفته رفته بیرون می آید و از پخش شدن گرد و غبار در فضای اطراف خودداری می کند. به منظور ساب زدن سنگ ها از سنگ های سمباده ای گوناگونی بهره گرفته می شود که بایست در مرحله های مختلف و به ترتیب صورت گیرد.

ماشین های کفسابی ، پولیشر ماشین آلات آماده سازی سطوح و ماشین آلات تیغ زنی، دستگاههای نظافتی،  دستگاههای دور ساب،  دستگاههای  نما ساب یکی از مناسب ترین ماشینها به منظور سایدن و جلا دادن  سطوح بزرگ سنگ مرمر، گرانیت، موزاییک، سطح های بتونی و صنعتی و غیره.

کف های سنگی آنتیک پولیش سنگ درخشندگی سنگ مرمر لکه های ایجاد شده دیسک و ابزار الماسه اکسپندر ۱۰۰۰ سایش های سطحی وتیرگی سطح.

چند نکته در انتخاب کفساب و کفشویی مناسب

11 Aug 2017

چگونه انتخاب مناسبی برای کفسابی داشته باشیم؟

امروزه کفسابی تخصص بالایی در سطح دنیا پیدا کرده

روش های قدیمی جوابگو نمی باشد زیرا کف سنگ میکروب های زیادی را به خود جذب می کنند که کارشناسان ما با بهره گیری از علم روز و مدرن ترین دستگاه ها تمامی میکروب ها را از بین برده و هیچ گونه آلودگی بجای نمی گذارند

می توانید با دستگاه دهای ویژه میزان میکروب و آنتی باکتریال را اندازه گیری کنید

کفسابی و سنگسابی با دستگاه های مدرن در تمام نقاط کشور

11 Aug 2017

کفسابی و سنگسابی

اجرای کفسابی در تهران واستان تهران
کفسابی در کرج اجرای ساب در کرمان وبم 
کف سابی بندر عباس وهرمزگان ساب زنی درجزیره کیش .کفسابی در اهواز و ابادان کفسابی در اربیل .کفسابی درماکووسلماس کفسابی واجرای ساب زنی در ارومیه کفسابی درشمال گیلان ومازندران کفسابی در زنجان ومیانه کف سابی در کردستان کفسابی درتبریز و اذرشهر .
کفسابی سهند کلیه کارهای مربوط به کفسابی رادر استانهای اذربایجان و اردبیل با تخفیف ویژه انجام می دهد

کفسابی روش های مختلفی دارد

ما بهترین کفسابی را برایتان برمی گزینیم.

- کفسابی وسنگ سابی انواع سنگهای: گرانیت، موزاییک، لاشه، بتون، گوهره، مرمریت، هرسین، تراورتن، و سنگهای چینی...

- جرم گیری انواع سطوح و براقیت همه نوع کف و دیوار

- تبدیل انواع سنگهای کهنه وقدیمی به نو،
- از بین بردن پستی و بلندی سنگ کف و یکدست شدن آن

گاهی برای تمیز کردن سنگ کف به اشتباه  از مواد اسیدی و جوهر نمک استفاده می شود وسنگ را کدر و بعد از مدتی سیاه و زبر می کند،برای ازبین بردن این حالت باید یک لایه نازک  ازسنگ به وسیله دستگاه کفسابی برداشته شود ودوباره سنگ به حالت قبل یا بهتر از حالت قبل برگردد...

ساب ایتالیای برای درخشندگی وشفافیت بیشتر و ماندگاری بسیار زیادسنگ استفاده می شود.

تیشه ای کردن سنگ، لاشه ، رزین کاری و ترمیم سنگهای پوسیده و پرکردن درز سنگ،کف سرویسها با استفاده از رزین وچسب بتن،ساب پله و دیوار با دستگاه و ابزار آلات بروز ، اجرای شستشو و نانو ورزین سنگهای آنتیک و نمای آجر سنگ و سیمان شسته با دستگاه واترجت و سند بلاست با داربست و بدون داربست سابیدن و پاکسازی همه نوع  آجر درتمام نقاط کشور با کیفت عالی با 25سال سابقه...
 

پس از اجرای سنگ به منظور یک دست شدن معمولا  کفسابی انجام می شود، از محاسن انجام این کار عبارتند از:

1- شفافیت و براقیت کف پس از سابیدن بسیار بیشتر می شود و زیبایی چندین برابر دارد

2- یک دست شدن کار و از بین رفتن پستی و بلندیهای بین سنگها. پس از کفسابی سطح کف به شکلی صاف می شود که با چشم بسته و از طریق تماس دست قادر به شناسایی مرز بین سنگها نخواهید بود.

3- سطح بندهای بین سنگها صاف و صیغلی شده و در طول زمان کمتر سیاهی و چرک را به خود می گیرد.

4- نظافت کف بسیار راحت تر شده و پس از اجرای نظافت، جلوه بسیار بیشتری را شاهد خواهید بود.

5- دوام سنگ کف بیشتر خواهد شد، زیرا کف یکدست شده و در اثر عبور و مرور، سنگها کمتر لق خواهند شد.


آنچه که باید در مورد کفسابی بدانیم:

1- دستگاه کفسابی در دو نوع برق تک فاز و برق سه فاز وجود دارد، دستگاه با برق سه فاز قوی تر و حاصل کارش با کیفیت تر است. منازلی که مجهز به آسانسور هستند، مجهز به برق سه فاز می باشند. هزینه کفسابی با دستگاه برق تکفاز بیشتر از سه فاز است.

2- سنگی که از سنگ فروشی خریداری می کنیم قبلا ساب خورده است و برای صرفجویی می توانید سنگ خام (ساب نخورده) خریداری کنیم که بسیار ارزان تر و پس از اجرای آن در کار آن را کفسابی کنید.

3- تعداد دفعات پرداخت کفسابی کامل 9 دست می باشد و در صورت نیاز تکرار می شود.

ویژگی های کفسابی خوب:

1- یکدست و یک نواخت است و تفاوتی در شفافیت قسمتهای مختلف سنگ نیست، لقمه های مرقوب در ساب چنین نتیجه ای خواهد داشت.

2- بندکشی سنگها خالی نیست.

3- کناره ی دیوار که در دسترس دستگاه نیست نیز بصورت دستی ساب خورده است.

4- پستی و بلندی سنگها کاملا از بین رفته.

5- پس از اتمام کار دیواره ها و گوشه و کنار باید نظافت شود و فاضلاب ساب بطور کامل از روی زمین حمع آوری می شود.

کفسابی و نکته هایی که درباره آن باید بدانید

بعد از انجام سنگ کف برای هماهنگ کردن همه سطوح سنکها با یکدیگر، غالبا کفسابی اجرا می گردد، از مزیت های اجرای این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-    شفاف و براق بودن کف بعد از کفسابی خیلی زیاد می گردد و زیبایی مضاعفی پیدا می کند. 2-    یکپارچه شدن کار و برطرف شدن پستی و بلندی های میان سنگها. بعد از کفسابی رویه کف به صورتی صاف می گردد که با چشم بسته و بوسیله برخورد دست نیز نمی توان مرز میان سنگها را شناسایی کرد.
3-    رویه بندهای میان سنگ ها صاف و شفاف می شوند و با گذشت زمان کمتر کدری و کثافات را به خود جذب می کنند.
4-    نظافت کف خیلی آسانتر می گردد و بعد از انجام نظافت، جذابیت کف زیادتر می شود.
5-    استحکام و پایداری و دوام سنگ کف زیاد می شود. به این خاطر که کف یکپارچه شده و در اثر رفت و آمدهای زیاد سنگها کمتر لق می شوند.
 

کارهایی که با عنوان کفسابی اجرا می گردند متنوع و گوناگون می باشند می توان مواردی اشاره کرد:

1-    کفسابی با فرچه سیمی: در این کار سنگ کف با فرچه سیمی سابیده و خیلی تمیز می گردد، اما با گذشت زمان، دوباره سنگ کثیف می شود به این خاطر که در این روش، سنگ شفافیت لازم را برای برطرف کردن کثیفی و گرد و غبار به دست نمی‌آورد.
2-    کفسابی کامل: دربرگیرنده لایه‌برداری ابتدایی و یکپارچه کردن رویه میباشد که در مرحله های مختلفی اجرا میگردد و در آخرین مرحله و با دقت بسیار ساب براق‌کننده هم اجرا میشود.
3-    کفسابی با رزین: بعضی از سنگها به خاطر ساختار خودشان حاوی خلل می باشند (نظیر تراورتن)، و در مدت زمان اجرای کفسابی، سوراخ هایی در سنگ بوجود می آورند که ساب‌زن آنها را با ماده‌ای به نام رزین پر می نماید و بعد از خشک کردن آنها دوباره آن را ساب میزند. این شیوه کفسابی عینا نظیر کفسابی کامل می باشد و تنها در جریان کار مرحله رزین‌کاری هم به آن افزوده می گردد.
4-    پولیش: مواد جامد و غالبا مایعی به نام پولیش هستند که در مواقعی به درخواست کارفرما، بعد از اجرای مراحل کامل کفسابی، روی کار انجام می گردند.
 

هر آنچه لازم است درباره کفسابی بدانید:

1-    دستگاه کفسابی در دو مدل برق تک‌فاز و برق سه‌فاز موجود هستند، دستگاه با برق سه‌فاز قدرتمندتر و حاصل کارش باکیفیت تر می باشد. محل هایی که دارای آسانسور می باشند و دارای برق سه‌فاز می توان از آنها استفاده کرد. هزینه کفسابی با دستگاه برق تک‌فاز بیشتر از سه‌فاز می باشد.
2-    فاضلاب به دست آمده از ساب‌زنی با گذشت زمان سخت و محکم می‌گردد و نبایست به سیستم لوله‌کشی فاضلاب ساختمان ریخته شود.
3-    سنگی که از سنگ‌فروشی می خرید از قبل ساب خورده باشد و به منظور صرفه‌جویی سنگ خام (ساب نخورده) بخرید که خیلی ارزان‌تر بوده و می توانید بعد از اجرای آن در کار، آن را کفسابی کنید.
4-    یک شخص با یک دستگاه می‌تواند هر روز 30 تا 40 متر کفسابی کند که البته در موقعیت های ویژه این مقدار قابل تغییر می باشد. تعداد دفعه های پرداخت در کفسابی کامل 9 دست است.

خصوصیات یک کفساب خوب :

ـ یکپارچه و یکدست بوده و تفاوتی در شفاف بودن ناحیه های مختلف سنگ وجود نداشته باشد، لقمه‌های مرغوب در کفسابی چنین نتیجه‌ای خواهند داشت.
ـ بندکشی سنگها خالی نیست.
ـ اطراف و لبه های دیوار که در دسترس دستگاه نیست هم به طور دستی ساب خورده است.
ـ پستی و بلندی سنگها کاملاً برطرف شده است.
-بعد از تمام شدن کار دیواره‌ها و کناره ها بایست تمیز گردند و فاضلاب کفسابی، به طور کامل از روی زمین جمع‌آوری می‌شود.

سنگسابی
 

0 برای درجه ی یک پس از سنگ کاری درزها را با رزین پر میکنیم و با دستگاه کفسابی پستی بلندی سنگ را صاف و یک دست میکنیم و دوباره با فرچه ی سیمی که به دستگاه نصب میشود درز ها و روی سنگ را تمیز وکاملا خشک میکنیم سپس یک لایه رزین روی کل سنگ کف به صورت ماستیک میکشیم و پس از خشک شدن ان که 12ساعت زمان میبرد و دوباره ساب های بعدی را بر روی سنگ بادستگاه کفسابی بر روی ان انجام میدهیم مراحل ساب های بعدی بستگی به نوع سنگ دارد

که هر نوع سنگ ساب ولقمه های کفسابی مخصوص خود را دارد


دسته بندی : سنگسابی و نماشویی بامتدد جدیدبا دستگاه مخصوص
برچسب‌ها: کفسابی درجه یک, کفسابی, مراحل کفسابی سنگسابی, لقمه کفسابی سنگ سابی, کفسابی وتمیز کردن سنگ
 

نویسنده : مهندس رحمان مغانلو"

کفسابی سرامیک با لقمه های مخصوص ساب کفسابی وشستشویی سرامیک

کفسابی پولیشکردن سنگ مصنوعی وسرامیک های طرح گرانیت 

کفسابی موزاییک جهت زیر سازی قبا از پارکت .

کفسابی جرم گیری وشستشوی موزاییک های طرح دار حیاط


دسته بندی : سابیدن پله اسید ریخته بادستگاه کفسابی
برچسب‌ها: کفسابی موزاییک, کفسابی سرامیک, جرم گیری سنگ کف, کفسابی گرانیت مصنوعی, شستشویی سرامیک بادستگاه
 

 

نویسنده : مهندس رحمان مغانلو"

کفسابی

عکس قبل وبعد نمونه کار کفسابی شده سنگ صلصالی در خیابان شهید عراغی
دسته بندی : کفسابی،کفسابی سنگ کف ساختمان وسنگهای تزئیناتی
برچسب‌ها: کفسابی, نمونه کار کفسابی, کفسابی صلصالی, کفسابی نماشویی, کفسابی سنگ سابی
 

 

نویسنده : مهندس رحمان مغانلو"

 

کفسابی وسنگسابی کف هتل ها 

کفسابی کف ادارات وبانکها

کف سابی سنگ منزل وسالنها

ساب زدن سنگ دهبید وغیره 

کفسابی موزاییک وکفسابی لاشه سنگ

کفسابی لاشه وسنگ ریزه


دسته بندی :
برچسب‌ها: کفسابی وسنگسابی, کفسابی لاشه, کفسابی هتلها, کفسابی سنگ, ساب زنی
 

 

نویسنده : مهندس رحمان مغانلو"

0 کفسابی بتن وکفسابی ارملات محل اجرا دانشگاه شریف

سابیدن بتون وکفسابی وبراق کردن انواع بتن درتمام نقاط

اجرای نمونه کار کفسابی رایگان درتهران


دسته بندی : سابیدن پله اسید ریخته بادستگاه کفسابی
برچسب‌ها: کفسابی, کفسابی بتن, سابیدن بتن, کفسابی وبراق کردن سنگ, نمونه کارکفسابی
 

 

نویسنده : مهندس رحمان مغانلو"

آرشیو نظرات   اجرای نانو نما وکف سهند۰۹۱۲۶۳۸۹۲۴۵

 

 

اجرای نانوبرای انواع  نما وکف برای ضد اب و ضد لک پذیرفته‌ می شود‌ 

استفاده از این پوشش ها در قسمت پله وپاگردوکف واحد های اداری وتجاری وجاهای پرتردد  وکف منازل  پارکینگ ساختمان ، ریزش احتمالی روغن و آلودگی های دیگر (از طریق عبور و مرور ماشین ها) موجب کثیفی سنگ کف پارکینگ نمی شود . روغن ریخته شده بر روی سنگ کف به دلیل وجود لایه نانو به صورت قطره ای بر روی سطح می مانند و به درون سنگ نفوذ نمی کنند . در نتیجه آلودگی های موجود بر روی لایه  نانو تا انجام نظافت دوره ای ساختمان  وکف منزل به همان شکل قطره ای باقی می مانند و با انجام نظافت از روی لایه پاک خواهند

مزایا :

    بدون ایجاد تغییر رنگ

    جلوگیری  از ایجاد لکه های چرب

    جلوگیری از چرک شدن سنگ کف با گذشت زمان

    مقاوم در برابر ریزش اسید

    بدون ایجاد لغزندگی در سطح

 

روش تست پوشش آبگریز نانو

پس از گذشت مدت زمان لازم برای پایداری پوشش نانو، بر روی سطح مورد نظر با استفاده از یک پیست یا آب پاش، آب (دمای آب زیر 30 درجه سانتیگراد باشد) بریزید، جیوه ای شکل شدن قطرات آب نشان دهنده صحیح اجرا شدن پوشش است. در صورت پاشش پر فشار آب بر روی سطح پوشش داده شده، آب بر روی سطح خواهد نشست ولی این نفوذ سطحی و بر روی لایه نانو می باشد؛ در نتیجه به سرعت مشاهده خواهید کرد که این آب سطحی، بنا به قانون تبخیر لایه ای (سطحی) در زمان اندکی تبخیر خواهد شد؛ در حالی که اندک مقداری آب ریخته شده بر روی سطوح این نوع مصالح (سنگ، آجر   بتن و سطوح سیمانی) در حالت بدون پوشش آبگریز، به سرعت تا عمق آنها نفوذ خواهد کرد و پس از گذشت مدت زمان قابل ملاحظه ای تبخیر خواهد شد.

 

 

کفسابی نماشویی سابیدن سنگ سابی نانو سنگ سابی نانو نما اجرای نانو نما وکف پله وپاگردوکف

 

خواص پوشش های آبگریز

پوشش های آبگریز نانو علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب به عمق مصالح، با ایجاد خصوصیت آبگریزی منجر به افزایش زاویه ( بیش از 150 درجه) قطرات آب با سطح می شوند، که این خاصیت موجب غلتیدن قطرات کاملاً کروی آب (یا باران) روی سطح و شسته شدن آلودگی ها از سطح می گردد. علاوه بر این پوشش های نانو دارای خصوصیات دیگری چون : سدی در برابر اشعه UV خورشید، امکان تنفس مصالح، جلوگیری از جذب عمقی آلودگی ها روی سطح، عدم چسبندگی گرد و خاک روی سطح (بر خلاف رزین ها)، خاصیت آسان تمیز شوندگی  پیدا می کند 

 نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی    نماشویی نماشویی

نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی 


دسته بندی :
برچسب‌ها: نانو سنگ کف, کفسابی ونانو کف, نانو نما, سنگ سابی نانو, نماشویی ونانو
 

 

نویسنده : مهندس رحمان مغانلو"

0

کفسابی موزاییک 

کفسابی موراییک های قدیمی طرح مرمر 

کف سابی موزاییک بادامی وساده پرداخت وبراق کردن

ساب زدن وکفسابی موزاییک اتوماتیک با با لقمه های کفسابی سنگ

کفسابی موزاییک طرح گرانیت .

کف سابی سرامیک وشستشوی سرامیک بادستگاه کفسابی.

اسید شویی کاشی وسرامیک بدن اسیب زدن به سرامیک.

کفسابی وساب زدن سرامیک براق کف سابی تک سرام


دسته بندی : کفشویی وتمیز کردن وبراق کردن سرامیک
برچسب‌ها: کفسابی, کف سابی موزاییک, کفسابی سرامیک, اسید شویی کاشی, ساب زنی موزاییک
 

 

نویسنده : مهندس رحمان مغانلو"

0 1_کفسابی وسنگسابی خوب تمامی سنگهای صاف یکدست وبدون پستی بلندی باشد

2_تمامی درزهاوتخلخل سنگهای کف بعداز کفسابی پر وهمرنگ باشد

3_براقی وشفافیت گوشه وکناروتمامی نقاط سنگ کفسابی شده کف یکسان باشد

4_فاقد هرگونه موج کدری و لک خط وخش پس اتمام سنگسابی و کف سابی باشد

5_ بعد از کفسابی یا سنگسابی پس ابها جمع شده ومحل سابزنی شده کاملا تمیز شود


دسته بندی : کفسابی چیست وچطوری انجام می شود
برچسب‌ها: کفسابی چیست, کفسابی وسنگسابی, ساب زنی کف, کفسابی کفسابی, سنگسابی وکف سابی
 

 

0

کفسابی حرفه ای|کفسابی اسفالت|کفسابی بتن|کفسابی نمونه|کفسابی|کف سابی سنگ|روش کفسابی|کفسابی درجه یک|کفسابی ونماشویی|کفسابی وسنگ سابی|
دسته بندی : کف سابی،کفسابی،ساب
برچسب‌ها: کفسابی, کفسابی ونماشویی, کفسابی سنگ, کفسابی نمونه, روش کفسابی
 

 

نویسنده : مهندس رحمان مغانلو"

0 کفسابی سنگ|کفسابی بتن/کفسابی اسفالت وشستشویی اسفالت کفسابی ارملات ساب زدن دیوار بتنی کف سابی ویکدست کردن بتن واسفالت  

کفسابی وسنگسابی در شمال گیلان ومازندران

کف سابی در گلستان و گرگان کفسابی درکیش وقشم 

سنگسابی در تبریز ومیانه وهشترود

کف سابی درارومیه وکردستان کفسابی در خرم اباد واستان لرستان 

 

کفسابی درهمدان واراک کفسابی در مراغه واستان اذربایجان  شرقی 

کفسابی در پارس اباد وماکو ساب سنگ در ماکو

کفسابی در شهر کرد واصفهان ساب زنی سنگ در بناب کفساب سنگ در بندر عباس

کفسابی در سردشت وسقز بانه کفسابی درنمک ابرود 

ساب سنگ در کرمانشاه وسنقر


دسته بندی : کفسابی چیست وچطوری انجام می شود
برچسب‌ها: کفسابی درتمام نقاط کشور, کفسابی دراصفهان, کفسابی ساب زنی, کفسابی درمازندران شمال, کفسابی
 

 

0 ساب زدن سنگ مرمریت مشگی  کفسابی شده در  تهران  زعفرانیه 

کفسابی ایتالیایی  بارزین ولقمه کفسابی مخصوص این سنگ  


دسته بندی : کف سابی سنگها وارداتی سابزی کفساب کردن
برچسب‌ها: کفسابی مرمریت مشگی کاشان, کفسابی تهران, کفسابی ایتالیایی, کفسابی زعفرانیه, کف سابی سنگ
 

 

0 نمونه کار کفسابی شده سنگ معرق اجرای کفسابی بارزین اپوکسی بوده

جنس سنگ مرمریت


دسته بندی : کفشویی وتمیز کردن وبراق کردن سرامیک
برچسب‌ها: کفسابی مرمریت, کفسابی سنگ معرق, کف سابی وساب سنگ, نمونه کارکفسابی, اجرای کفسابی

 

کفشویی و کفسابی سنگ گرانیت

5 Sep 2016

کفسابی سنگ گرانیت

سنگ گرانیت از سنگ های گران قیمت و البته حساس میباشد . حساس هم از جهت نصب , هم بلحاظ نگهداری و شستشو و هم در هنگام کفسابی و کفشویی . از اینرو لازم است در هنگام کفسابی سنگ های گرانیت توجه ویژه ای را مبذول دارید زیرا با انتخاب مواد تمیز کننده نامناسب  یا انتخاب لقمه و سابی که برای کفسابی سنگ گرانیت مناسب نباشد ضربات و لطمات جبران ناپذیری به سنگ گرانیت وارد شود . 

کفشویی سنگ گرانیت

عملیات کفشویی کف های ساختمان که در آنها از سنگ گرانیت استفاده شده است هم ظرافت های خاص و ویژه ای را میطلبد . باید با انتخاب مواد شوینده و تمیز کننده مناسب مانع از کدر شدن سنگ گرانیت در طول زمان شویم . این مهمترین اصل در شستشوی سنگ های گرانیت و کفشویی آنها میباشد.

سنگسابی در کرج با کمترین قیمت

13 Apr 2016

سنگ سابی در کرج

در کوتاه ترین زمان و مناسبرتین قیمت در شهر کرج و استان البرز خدمات سنگ سابی و کفسابی مورد نظرتان را دریافت نمایید . استفاده از تجهیزات مدرن سنگسابی و تجربه بالای پرسنل گروه پایتخت تضمینی است برای کیفیت سنگسابی ما . - ساب زدن انواع سطوح سنگی با ساب ایتالیایی - گروه سنگسابی پایتخت با بیش از 7 سال فعالیت مستمر و با سابقه درخشان در اسرع وقت سنگسابی و کفسابی ساختمان شما را انجام میدهد .

قیمت سنگ سابی در کرج

به علت مجاورت شهرستان کرج با تهران که محل استقرار گروه سنگسابی پایتخت است آماده ارائه خدمات سنگسابی با مناسبترین قیمت هستیم . کافیست با کارشناسان سنگ سابی ما تماس بگیرید . در اسرع وقت و با تجهیزات کامل در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نظرتان را دریافت خواهید کرد

متخصصان گروه خدمات ساختمان پایتخت  با تجربه و مهارت بالا و با استفاده از تجهیزات مدرن و کاملا امن در کمترین زمان به محل شما در کرج رسیده و با کمترین قیمت خدمات سنگ سابی , کفسابی یا نماشویی مورد نظرتان را به شما ارائه میدهند

 سنگسابی , کفسابی , نماشویی

 

قیمت کفسابی سنگ

13 Apr 2016

قیمت کفسابی انواع سنگ

کفسابی سطوح سنگی بسته به نوع سنگ پروسه متفاوتی دارد . از اینرو قیمت متفاوتی هم دارد . از اینرو بیان قیمت ثابت برای همه سطوح سنگی دور از ذهن و واقعیت است و دوستانی که اقدام به ارائه قیمت کفسابی سنگ در قالب لیس میکنند . فقط دنبال جذب تماس و ترغیب مشتریان به تماس هستند . کارشناسان پایتخت در اسرع وقت به محل شما رسیده و قیمت کاملا دقیق را همراه با نمونه سنگ سابی رایگان ارائه میدهند

شستن نما در کرج - نماشویی در کرج

11 Apr 2016

نماشویی در کرج

نماشویی در کرج در کمترین زمان و بهترین قیمت

نماشویی بدون داربست در کرج با پرسنل مجرب و تجهیزات کاملا ایمن

اجرای رایگان نمونه کار نماشویی ساختمان در کرج

شهرستان کرج و استان البرز به علت مجاورت با تهران و نزدیکی به محل استقرا گروه نماشویی پایتخت از شهرهایی است که کارشناسان نماشویی ما در اسرع  وقت  بعد از اولین تماس خود را به محل رسانده و مراحل بازدید و تعیین قیمت و ارائه نمونه کار را انجام میدهند . گروه نماشویی پایتخت تاکنون اقدام به شستن نمای بیش از 100 ساختمان و برج در شهر کرج کرده است . با ما تماس بگیرید . خدمات نماشویی پایتخت با کمترین قیمت در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نظرتان را ارائه خواهند داد

کلیه پرسنل نماشویی پایتخت بیمه حوادث هستند

اجرای بیش از 100 پروژه نماشویی در کرج

 سنگسابی , کفسابی , نماشویی

 

 

 

قیمت کفسابی پله

11 Apr 2016

کفسابی پله و طرز محاسبه قیمت در آن

در ساختمانها  عمدتا از سنگ برای پوشش سطوح پله استفاده میشود . سنگ هم میتواند بسته به نوع آن در گذر زمان تمیزی و جلای خود را از دست بده و هم در مرحله نصب و در مرحله ساخت و ساز بر اثر مواد اضافی نصب یا اثر مصالح ساختمانی حین کار کثیف شود . کفسابی پله یا به عبارتی سنگ سابی پله بسته به نوع پله و سنگ مورد استفاده در آن پروسه و مواد متفاوتی را میطلبد از این رو قیمت کفسابی پله یا قیمت سنگ سابی پله هم بر این اساس متفاوت میشود . کفسابی پایتخت  بعد از بازدید کارشناس به دو صورت کلی یا تک پله ای قیمت را ارائه میده