کفسابی ساختمان در تهران و کرج

کفسابی مرکزی تهران

گروه خدمات نظافتی کفسابی مرکزی تهران بهترین ارائه کننده خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران , کرج , گیلان , مازندران , کیش و اصفهان ارائه مینماید: -سنگسابی و کفسابی -ساب راه پله -براق کردن سنگ با دستگاه -سنگ ساب -جرمگیری ساب -سرامیک سابی -پولیش ساب -شستشوی کف سنگ,سرامیک,گرانیت و غیره...

کفسابی

درخشانتر از اول , تمیز تر از همیشه شعار ماست و نشاندن لبخند رضایت بر لبان شما هدف ما

کفسابی مرکزی تهران

ما در کنار شما هستیم و با اولین تماس شما به سرعت کارشناسان ما برای مذاکرات حضوری و بازدید از محل شما

در سیستم ما ارائه نمونه کار برای مشاهده کیفیت نهایی کار رایگان میباشد.

سریعترین سرویس

سریعترین سرویس کفسابی در تهران و البته یکی از قدیمی ترین ارائه دهنده های خدمات کف سابی هستیم.

 

و همواره سعی در بروز بودن تجهیزات خودمان داشته ایم تا همواره بتوانیم متناسب با تکنولوژی های روزی با کیفیت بیشتری به شما خدمات کنیم.

اطلاعات تماس

کفسابی

بهترین قیمت و کیفیت کار

همواره بزرگترین هدف ما در گروه کفسابی مرکزی تهران بر ۴ اصل ایمنی , خدمات با کیفیت , سرعت , قیمت مناسب استوار بوده و برای پایبندی به اصول مذکور در ارائه خدمات کفسابی نماشویی و سنگسابی ساختاری مسئولیت پذیر را در بتن و ارکان سازمانی و پرسنلی شرکت کفسابی مرکزی تهران ساری و جاری نموده ایم تا بتوانیم بسان گذشته خدمتگزار مورد اعتماد شما باشیم.

کفسابی ساختمان

بیش از ۱۰ سال خدمت مستمر و توام با پیشرفت و ارتقاء تجهیزات در کنار اعتماد شما باعث شده بتوانیم ادعا کنیم برترین شرکت ارائه دهنده خدمات کف سابی , نما شویی و سنگ سابی در ایران هستیم . بیش از ۱۰۰۰۰ پروژه کوچک و بزرگ را در اقصا نقاط کشور اجرا کرده ایم . و به جرات میتوانیم بگوییم در هر شهر ایران یک نمونه کار داریم . تجهیزات مدرن کفسابی , نماشویی و نماشویی بدون داربست پایتخت در خدمت شماست برای داشتن نما و سطوح درخشان در منزل و نمای ساختمانتان

دلایلی که باعث میشوند خدمات کفسابی مرکزی تهران را انتخاب نمایید:

کمی جستجو در روزنامه و اینترنت و تلگرام کافیست تا لیستی از شرکت ها و افراد ارائه دهنده خدمات کفسابی را ببینید . ولی کسانی که حتی یکبار از ما سرویس گرفته باشند هرگز در مراحل بعدی بجز کفسابی مرکزی تهران به جای دیگری زنگ نخواهند زد و این مساله دلایل زیادی دارد که در نهایت منجر به رضایت حداکثری خدمات گیرنده شده است.

سنگسابی 2016

ما افتخار میکنیم که توانایی داریم خدمتی به شما ارائه کنیم .کفسابی مرکزی تهران با 15 سال سابقه و مورد اعتماد شما بودن میتواند خدمات کفسابی سنگسابی و نماشویی را در شهرستانهای تهران , کرج , شهریار , اندیشه , دماوند , فیروزکوه , هشگرد , نظر آباد , ملارد , شهر قدس و شهرک های حومه شهرستانهای ذکر شده با قیمتی مناسب , سرعتی مناسب و کیفیت عالی به شما ارائه نماید.

کفسابی

کفسابی را با ابزارهای روز دنیا از ما بخواهید. 

سوابق اجرایی ما در تهران

 

کفسابی در فرودگاه امام خمینی . فرودگاه مهراباد . دانشگاه تهران

دانشگاه خواجه نصیر توسی .دانشگاه صنعتی اصفهان

کفسابی دانشگاه مالک اشتر و ... به صورت شبانه روزی

 برترین ها

ما اقدام به معرفی برترین ارائه دهنده های خدمات کفسابی ساختمان در تهران و کرج میکنیم . و کلیه خدمات ساختمانی را اععم از معرفی مواد اولیه و مجریان خدمات ساختمانی و ساخت و ساز میکنیم.

کفسابی

کفسابی فرایندی برای برگرداندن درخشانی و تمیزی به سوح میباشد. اگر سوح مورد نظر سنگی باشند این فرایند را کفسابی سنگ یا سنگسابی مینامند

کفسابی ساختمان

با دقت و سرعت بیشتری فرایند کفسابی ساختمان شما را انجام میدهیم . تفاوتی نمیکند کف ساختمان از چه ماده ای باشد . متخصصان با تجربه ما بهترین مواد شستشوی کف و تجهیزات متناسب با کف ساختمان شما را بکار خواهند گرفت برای ارائه کفسابی ساختمان شما با کیفیت مطلوب که در نهایت باعث رضایت شما خواهد بود.

هزینه های کفسابی ساختمان

همواره قیمت و هزینه از مهمترین موارد انتخاب در خرید محصول یا دریافت خدمات میباشد . در مورد هزینه کفسابی ساختمان هم این مورد با شدت بیشتری با توجه به سطح رقابت بالاتر و تعدد بیشتر ارائه دهنده های خدمات در این حوزه اهمیت دارد .

کفسابی پله

از همین رو ما با قدرت اعلام میداریم در کنار کیفیت مطلوب و برتر خدمات کفسابی ساختمان این خدمات را با کمترین قیمت و هزینه برای شما انجام میدهیم.

پروسهاین حالت علاوه بر ظاهر نامطلوب ممکن است در مورد حرکت دادن اشیا سنگین در کف و یا حتی راه رفتن عادی سبب اختلال گردد .

توصیه های برگرفته از سالها تجربه 

توصیه ی ما در این موارد استفاده از یک کفسابی حرفه ای است  چرا که در چنین مواردی کف سابی تا حدود زیادی می تواند به بهبود این مشکل ، کمک شایانی نماید.عارضه ی شایع دیگری که در بسیاری از اجرای کف ها مشاهده می گردد این است که در حین اجرای کف طبقه ممکن است سیمان، ملات و مصالح ساخت بر روی کف بریزد، در این حالات نیز کفسابی می تواند آلودگی ها و عارضه های ناشی از بنایی و یا اجرا شده در طول عمر مفید ساختمان را تا حد زیادی برطرف سازد.

کفسابی کفپوش

همان طور که در مطالب گذشته و دیگر قسمت های سایت نیز بیان شد با نیاز کفپوش ها به کفسابی این صنعت و یا شغل نیز پیشرفت های فراوانی را از آغاز تا امروز داشته به طوری که دستگاه های برای راحت تر و بهتر شدن عملکرد افرادی که این کار را انجام می دهند بوجود آمده و ساخته شده اند بعضی از این دستگاه ها آنقدر پیشرفته می باشند که کار با آنها برای تازه کار های مشکل می باشد اما دستگاه ها که در کفسابیبوجود امده اند بسیار زیاد بوده و هرروز به تعداد و نوع  آنها اضافه می شود بخش کوچکی از این دستگاه ها برای شما در این سایت گفته شد .

دستگاه روتو کلین 400 مخصوص سابیدن کفپوش

دو دستگاه ویژه و تخصصی کفسابی کفپوش هم اینک در بین کفسابان شاغل در ایران مورد استفاده قرار میگیرند که یکی از آنها روتو کلین 400 و دیگری روتوکلین vs400 می باشد قابلیت و ویژگی  هر دوی این دستگاه یکی ولی با  اندازه متفاوت می باشد اما در کل باید گفت که دستگاه کفسابی روتوکلین تنها دستگاهی که  با  فشار قابل تنظیم خود کفسابی را کنترل می نماید یعنی کفسابی را به طور کامل قابل کنترل و میزان فشار را می توانیم تعیین نماییم اما این دستگاه با برق 3 فاز کار مینماید و 7 اسب بخار قدرت زیادی را به این دستگاه کفسابی داده است اما عرض کار برای  هرکدام متفاوت نمی باشد به طوری که هر دو باعرض 400 میلیمتر کار انجام می دهند  مخزنی با این دستگاه وجود دارد که می تواند آب را جمع و انبار نماید مخزن هر دو  این مدل 18 لیتری می باشند که بر وزن آن می افزاید این دستگاه دارای وزن 110 و مدل vs آن دارای وزنی 120 می باشد اما نکته مهمی که برای کفسابی بسیار مهم و پر اهمیت می باشد سرعت چرخش دیسک ها می باشد یعنی هر چقدر سرعت چرخش دیسک بالاتر باشد دستگاه قدرت بیشتری دارد ، سرعت چرخش دیسک ها  تقریبا 900 دور میباشد که در مدل VSاین سرعت بیشتر بوده و چیزی تقریبا نزدیک 1400 می باشد .

لایه برداری از سطوح نامسطح پوشیده شده با کفپوش

لایه برداری از کف های نا مسطح و نا هموار  یکی از وظایف مهم این دستگاه می باشد که برای آن ساخته شده است این دستگاه با کفسابی خود کف پوش های نا هموار را هموار می سازد 

این دستگاه قابلیت دارد که سطوح را برای انجام بتن هموار نماید قابلیت دیگر این دستگاه این است که سطوحی که روی آن رزین یا هر گونه چسبی ریخته و سطوح را زشت یا کدر یا کثیف کرده پاکسازی نماید .

از قابلیت دیگر این دستگاه انجام پولیش و براق کردن سطوح می باشد .

کفسابی سنگ

پرداخت با دستگاه جدید ایتالیایی و روشی نوین برای جرمگیر و کفسابی سنگ ،لکه زدایی،براق نمودن و بازگردانی رنگ سنگ به حالت اولیه،ابتدا یک لایه از روی سنگ برداشته می شود و سپس در مراحل مختلف ساب ایتالیایی و فرانکفورتی برای براق و شفاف نمودن سنگ استفاده می شود.

ساب زدن انواع سنگ های ساختمانی

کفسابی انواع سنگ های ساختمانی نما و کف اععم از گرانیت،دهبید،هرسین،سیرجان،مرمر،مرمریت گوهره،چینی،بتن،موزائیک،صلصالی،آباده،نهبندان پذیرفته میشود

کف سابی و سنگ سابی ونیز با سابقه ای درخشان درامر ساب اماده ارایه خدمات ساب با کادری مجرب در اسرع وقت با ساب ایتالیایی انواع سنگ وموزاییک و گرانیت و بتون و کاشی و .... می باشد سابقه ما نشان کیفیت کار ماست کار در فرودگاه بین

سنگسابی با ساب ایتالیایی 

مراحل کفسابی سنگ با ساب ایتالیایی <۱)ساب بالقمه۴۶برای یک دست شدن ورفع پستی وبلندی سنگ

)ساب بالقمه۶۰وبتونه یارزین کردن برای پرکردن درز

ساب با لقمه۱۲۰

۴)ساب بالقمه لاکی امیرخانی برای برداشتن خط سابهای قبلی

۵) ساب با لقمه ۶۰۰

۶) ساب با لقمه ۱۰۰۰

) ساب با لقمه سیناکس

۸) ساب با لقمه ایتالیایی برای پرداخت و درخشندگی

شماره تماس:۰۲۱۵۶۷۷۴۳۶۷ -۰۹۱۲۳۱۰۹۸۷۴-۰۹۱۲۷۱۰۱۴۰۸

کفشویی

کف شویی با فرچه ساب یا لقمه سیناکس

کف شویی بدین صورت است که سه عدد فرچه یا سه عدد

لقمه سیناکس به زیردستگاه نصب شده و کثیفی یا لکه هایی را که در هنگام فرش کردن سنگ باقی مانده و کف را زشت میکند کاملا تمیز کرده وبه صورت یک دست نشان میدهد که در گرانیت و سنگ های معمولی به کار میرود.

خدمات کفسابی ساختمان

 ساب انواع پله و دیوار و کف با استفاده از جدید ترین و مدرن ترین دستگاه ها .

پر کردن درزهای سنگ کف با استفاده از رزین و چسب بتن و نیز ترمیم سنگ های پوسیده .

جرم گیری انواع سطوح کف و دیوار و پس از آن ایجاد براقیت 100% به سطوح مورد نظر .

 شیشه ای نمودن سنگ ها به گونه ای که تصویر اشیاء در آن به راحتی قابل مشاهده باشد .

و در کل با استفاده از بهترین خدمات و جدیدترین دستگاه های به کار رفته تمام سنگ های قدیمی به سنگ های جدید تبدیل می گردد .

تمام ساب های به کار رفته توسط کفسابی نعمت زاده از ساب های ایتالیایی استفاده می گردد تا درخشندگی و شفافیت سنگ ها صد چندان به نظر برسد .


کاربرد کفسابی

کفسابی راه پله و پایگرد و جرم گیری آنها و ایجاد براقیت به صورت صد در صد در آنها

کفسابی آشپزخانه و از بین بردن لکه ها و چربی ها و براقیت آنها به صورت 100%

سابیدن کف منازل و ساختمان ها چه ساختمان های مسکونی و یا اداری و یا حتی تجاری

سابیدن کف پارکینگ هایی که جرم گرفته باشد و یا از بین بردن لکه های موجود در موزاییک ، سرامیک ، گرانیت 

گروه کفسابان پایتخت به علت استفاده از جدید ترین تکنولوژی و تجهیزات کفسابی  بیشترین درصد سابیدگی ها و براقیت ها را برای شما مشتریان گرامی به ارمغان خواهد داشت .

هزینه و قیمت کفسابی

تعیین دقیق قیمت کفسابی با داشتن اطلاعات کافی از مساحت محل مورد نظر و نیز استفاده از هر کدام از دستگاه های کفسابی در هر مرحله از کفسابی  امکان پذیر است . تضمین صحت و درستی انجام این عملیات را در اختیار کارفرمایان محترم قرار دهد . تعرفه های مشخصی برای کفسابی و سنگسابی انواع کف وجود دارد ولی بطور کلی نمیتوان برای همه سطوح و مکان ها نسخه هزینه ای و تعرفه ای یکسانی پیچید.

انواع کفسابی

 

کفسابی ساختمان با ساب ایتالیایی و ارائه نمونه کار رایگان - گروه کف سابان و نماشویان پایتخت 10 سال در کنار شما بوده و آماده ارائه خدمات در تمام مناطق را دارد

کفسابی تهران ساب ارائه دهنده خدمات کف سابی انواع سطوح در تهران , کرج , کیش , گیلان , مازندران , قم , قزوین , مشهد , شیراز و اصفهان

کفسابی تهران ساب مجری کفسابی ساختمان با متد های نوین و تجهیزات مدرن سال 2018

کف سابی

از جمله مواردی که می بایست در کف سابی ساختمان بدانها توجه کرد عبارتند از نوع و جنس کف و کفپوش ها و تعداد دفعات رفت و آمد می باشد . در مکان هایی که رفت و آمد در آنها بسیار زیاد باشد می بایست از کفپوش هایی استفاده گردد که دوام و استحکام بسیار بالایی داشته باشد و در مکان هایی که تعداد دفعات رفت و آمد در آنها بسیار اندک می باشد می بایست از کفپوش های تزیینی و زینتی استفاده گردد ، که انواع مختلف آن در طرح ، رنگ و یا بافت های مختلف وجود دارد .فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در انتخاب کفپوش می تواند بسیار تاثیر گذار باشد از جمله میزان عایق صدا  ،هزینه و میزان دوام کفپوش و راحتی . کفپوش ها نباید از سطح زمین پایین تر قرار گیرند ، در مکان هایی که رطوبت وجود دارد از لمینت و یا چوب هایی که دارای سختی بیشتری باشند نمی بایست استفاده گردد و در این صورت می توان شاهد عملیات کفسابی به نحو مطلوب بود و در صورتیکه متناسب با فضای مورد نظر کفپوش متناسب با آن آب و هوا انتخاب گردد می توان بهترین نتیجه را از عملیات کفسابی اخذ نمود ، کفسابی نعمت زاده با توجه به نوع کفپوشی که در فضای منزل و یا محل کار وجود دارد بهترین و متناسب ترین محصولات را جهت انجام عملیات کفسابی لحاظ می نماید .

تجهیزات ایتالیایی

در بررسی تجهیزات مورد نیاز فرایند کف سابی ساختمان ابتدا لازم است با تجهیزات ساب زنی آشنا شویم . دستگاه ساب زنی ایتالیایی مهمترین وسلیله ای است که در ایران توسط کفسابان مورد استفاده قرار میگیرد . این دستگاه دارای وزن 100 پوند است ....و میتوان بلحاظ وزنی آن را سنگین خواند.....که بسیار سنگین می باشد هنگام  انجام  کف سابی   این دستگاه از یک مخزن آب نیز استفاده می کند  ...این کار موجب میشود که به وزن این دستگاه اضافه شود ولی شاید سنگینی از مضرات این دستگاه سابزنی باشد ولیکار با این دستگاه مزایای خوب نیز دارد،

استفاده از تجهیزات ایتالیایی استاندارد و ارگونومیک

اگر یک کفساب از تجهیزات غیر استاندارد و غیر ارگونومیک استفاده کند در چند سال مشکلات فراوانی در درد کمر و پاها برایش ایجاد خواهد شد .

از همین رو حتما باید از تجهیزات کاملا استانداردی برای فرایند کفسابی استفاده شود ..یکی از آنها این می باشد که دچار کمر درد یا یا درد در بقیه نواحی بدن نمی شوید، 

تجهیزات کف سابی تهران ساب

کف سابی با لقمه 46 که جهت یک دستی سنگ ها و رفع پستی و بلندی آنها مورد استفاده قرار می گیرد .

کفسابی با ساب با لقمه 60 که جهت پر کردن درز های سنگ ها ویا بتونه نمودن آنها مورد استفاده قرار می گیرد .

کفسابی با ساب با لقمه های  120 .

کفسابی با ساب با لقمه لاکی امیر خانی که از این ساب جهت برداشتن خطوطی که با استفاده از ساب های قبلی به وجود آمده است استفاده می شود .

کفسابی با  ساب با لقمه 600

کفسابی بوسیله ساب با لقمه 800

ساب زنی

استفاده از تجهیزات مدرن 2018 توسط گروه تهران ساب باعث بالا رفتن کیفیت کفسابی و سرعت کار تیم های تخصصی گروه کفسابی تهران ساب شده است .  روش نه تنها باعث براق شدن کف بتنی شما می شود بلکه سبب ایجاد کفی همچون مرمری براق داشته باشید و همچنین عدم به جای ماندن جای چرخ ماشین ها و دستگاه نیز بر روی آن می شود و همچنین مقاومت بالا مانند بتن را هیچ کفپوشی ندارد .

نمونه کارهای سابزنی - کفسابی پایتخت

تصاویر تعدادی از نمونه کار ها و پروژه های اجرا شده کف سابی ساختمان که توسط گروه تهران ساب پایتخت اجرا شده است را ملاحظه میکنید.

کفسابی اکسپندر

 دستگاه کفسابی اکسپندر RX TOP 1000 یکی از محبوبت ترین تجهیزات و دستگاه هایی است که کفسابان در ایران علاقه مند به استفاده از آن هستند . ,دستگاه اکسپندر خیلی ویژه است چون دارای 6 عدد دیسک کفسابی غیر خطی می باشد که بصورت همزمان یا مرحله ای میتوانند برای ساب زنیاستفاده شوند و عملا هیچ دستگاه دیگری در صنعت دستگاه ها و تجهیزات ویژه سنگسابی و کف سابی این قابلیت را ندارد این ویژگی دستگاه اکسپندر باعث می شود که دستگاه بتواند همزمان به صورت کامل چرخش کند و در کفسابی سطوح بزرگ مانند سالن ها و سیلو ها عملکرد بسیار مناسب و قابل قبولی از خود ارائه میدهد . از این دستگاه قابلیت سابیدن سطوح مختلفی مانند ساب زنی سطوح موزاییکی ، سرامیکی، گرانیتی ، بتنی ،ماربل و غیره … می تواند کفپوش را کاملا تمیز, صاف و صیقلی نماید از عملکرد دیگر این دستگاه پولیش زدن همزمان با سابیدن مناسب سطوح می باشد که با عث ایجاد سطحی کاملا صیقلی می شود .

ویژگیهای دستگاه اکسپندر

این دستگاه ویژگی جذابی دارد که این دستگاه را از دیگر دستگاه ها مجزا کرده است و آن هم گیربکس قوی که دارد می باشد از دیگر ویژگی های این دستگاه چرخ دنده ایی از جنس فولاد می باشد که ماندگاری آن را افزایش داده است .

ویژگی دیگر این دستگاه این است که به فرد کفساب اجازه کفسابی با فشاری برابر با 500کیلوگرم  را می دهدالبته این فشار قابل تنظیم بوده و می توان آن را تا فشار 750 نیز رساند .

یکی از نکاتی که در این دستگاه به آن توجه شده است استفاده از این دستگاه می باشد این دستگاه نیازی به حمل و جابجایی توسط فرد کفساب را ندارد تا او را خسته نماید فرد می تواند بروی لبه پشتی این دستگاه سوار شده و این دستگاه را جابجا نماید .

این دستگاه دارای فرمانی مناسب می باشد که کار با ان را آسان تر نیز می نماید این دستگاه از راه دور نیز کنترل می شود .

جالب است که بدانید این دستگاه دارای باتری در داخل خود می باشد که حرکت اتوماتیک خود را توسط آن انجام می دهد .

این دستگاه سر و صدای زیادی تولید نمی نماید که یک قابلیت برای این دستگاه بشمار می آید .

این دستگاه دارای ویژگی دیگری نیز می باشد  که آن هم نحوه تعویض ابزار آن می باشد در واقع در این دستگاه می توان به سرعت ابزار یا وسایل آنرا تعویض نمود به طوری که به سادگی این کار انجام می شود سر ساب  زنی این دستگاه به راحتی می چرخد و اجازه تعویض آن را به شما می دهد .

سرعت این دستگاه اکسپندر از 300 دور شروع می شود و تا 1000دور می رسد این دستگاه مخزنی به حجم 46 لیتر را دارد و از برق 3 فاز نیز استفاده می نماید .

وزن این دستگاه از 1260کیلو گرم تا 1400کیلو گرم می باشد که با توجه به مخزن و ابزار مورد استفاده قرار گرفته شده می باشد .

ما در مطلب بعدی برای شما تیپ های دیگر این دستگاه را شرح خواهیم داد با تشکر از وقتی که برای مطالعه این مطلب گذاشته اید .